НОВОМІСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
VI демократичне скликання
Голова с/ради - Куляс Петро Петрович
V демократичне скликання
Голова с/ради - Шеремета Роман Степанович
Голова с/ради - Куляс Петро Петрович
Секретар
с/ради - Деркач Люся Станіславівна
Депутатський
корпус с/ради:
- Бачара Євген Здіславович
- Бегей Олег Васильович
- Бегей Петро Іванович
- Бережанський Роман Станіславович
- Венцик Богдан Петрович
- Віщун Василь Миколайович
- Волошин Валерій Леонович
- Гиз Ігор Романович
- Деркач Люся Станіславівна
- Древняк Ігор Осипович
- Ільчишин Володимир Михайлович
- Касіян Тарас Володимирович
- Качмар Роман Володимирович
- Кіс Іван Васильович
- Кріль Юрій Васильович
- Лисовець Віра Зеновіївна
- Максим Юрій Володимирович
- Попитак Надія Осипівна
- Савка Світлана Володимирівна
- Фетчишак Василь Романович
V демократичне скликання
Голова с/ради - Шеремета Роман Степанович
Секретар с/ради - Лисовець Віра Зіновіївна
Депутатський корпус с/ради:
- Баціц Мирослава Михайлівна
- Бегей Ігор Петрович
- Бегей Петро Іванович
- Гиз Ігор Романович
- Гладьо Мирон Степанович
- Гриц Тарас Володимирович
- Димінський Ярослав Іванович
- Домашовець Тарас Ярославович
- Запотоцький Ярослав Ігнатович
- Кебус Ірина Михайлівна
- Лисовець Віра Зіновіївна
- Литвин Микола Осипович
- о.Віщун Василь
- Попитак Надія Осипівна
- Савка Світлана Володимирівна
НОВОМІСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ
Директор школи - Баціц Мирослава Михайлівна
Заступник директора школи з навчальної частини - Дорос Світлана Олексіївна
Заступник директора школи з гуманітарної частини - Полюга Людмила Василівна
Заступник директора школи з господарської частини - Дорос Осип Миколайович
Секретар-діловод школи - Домашовець Стефанія Степанівна
Практичний психолог - Цицик Олена Анатоліївна
Педагог-організатор - Качмар Наталія ТарасівнаЗавідувач бібліотекою - Беднарчик Ірина Михайлівна
Педагогічний колектив школи
Кафедра початкових класів:
- Гриц Людмила Володимирівна
- Димінська Марія Василівна
- Кріль Оксана Володимирівна
- Мачишин Тетяна Михайлівна
Кафедра української мови та літератури:
- Гусак Галина Романівна
- Макарець Лідія Іванівна
- Мисько Любов Володимирівна
- Фрич Дарія Степанівна
Кафедра світової літератури:
- Дорос Світлана Олексіївна
- Ільчишин Жанна Миколаївна
Кафедра іноземних мов:
- Віцик Ольга Михайлівна
- Войтович Олена Тарасівна
- Саган Лілія Ігорівна
- Куляс Олена Володимирівна
- Лопушанська Світлана Тарасівна
Кафедра математики:
- Савка Світлана Володимирівна
- Саврей Галина Богданівна
- Швай Людмила Тадеївна
Кафедра географії:
- Полюга Людмила Василівна
Кафедра фізики:
- Демкович Ганна Юріївна
Кафедра інформатики:
- Куляс Оксана Ярославівна
- Куляс Петро Петрович
Кафедра історії:
- Андрусишин Оксана Володимирівна
- Комнатовська Наталія Володимирівна
Кафедра хімії:
- Баціц Мирослава Михайлівна
- Гиз Оксана Ярославівна
Кафедра біології:
- Гуменчик Наталія Богданівна
Кафедра християнської етики:
- Волошин Леся Богданівна
Кафедра трудового та виробничого навчання:
- Баціц Степан Онуфрійович
- Ситик Леля Ігорівна
Кафедра захисту Вітчизни:
- Ситик Володимир Васильович
Кафедра музики:
- Рибак Михайло Степанович
Кафедра фізичного виховання:
- Димінський Василь Ігорович
- Литвиненко Василь Юхимович
- Лопушанський Володимир Федорович
- Кучабська Наталія Ігорівна
- Сич Роман Йосипович
- Сенчишин Даниїла Здіславівна
- Федорець Леся Іванівна
- Шпотко Галина Степанівна
- Якубів Леся Йосипівна
- Яцишин Марія Іванівна
НОВОМІСЬКА ДОШКІЛЬНА УСТАНОВА
Директор - Ганишин Людмила Здиславівна
Бережанський Роман Станіславович
Женчак Володимир Федорович
Кінаш Марія Едуардівна
Леньо Марія Василівна
Цимбала Галина Йосипівна
НОВОМІСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ
Головний лікар - Губицький Михайло Іванович
НОВОМІСЬКА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
Головний лікар - Сулиба Зенон Григорович